+48 720010885 hanna@dzielinska.com

Poznaj moją historię

Przez kilkanaście lat pracowałam w mediach, zarówno analogowych (Polska Agencja Prasowa), jak i elektronicznych (Radio Plus, Telewizja Polska, TVN24, TVN, TV Biznes, Polsat News). Tam nauczyłam się szybko pisać, nagrywać, montować materiały a z czasem również występować na żywo przed kamerą. Najcenniejsze było jednak to, że moi zawodowi mistrzowie nauczyli mnie, jak patrzeć na każde zjawisko z innej strony, w sposób zaskakujący i… robiący na odbiorcach wrażenie.  Ta umiejętność została mi do dziś.

Życie na wysokich obrotach to mój żywioł, ale kocham też poznawać ludzi, a na to – wbrew pozorom – czasem brakuje czasu, kiedy siedzi się za stołem montażowym czy prezenterskim. Dla mnie odskocznią i okazją do ładowania akumulatorów był kurs przewodnika po Warszawie. Oprowadzanie wycieczek i prywatnych turystów starannie dobranymi trasami stało się na kilka lat moim sposobem na życie. Przestałam zauważać, że potrafię występować, montować, nagrywać podcasty – było to dla mnie tak naturalne, jakby robił to na każdy, każdego dnia.

Dopiero kiedy założyłam własną firmę i zaczęłam brać udział w konferencjach i spotkaniach networkingowych okazało się, że to umiejętności wcale nie takie powszechne i do tego – przez wielu poszukiwane. Niedługo potem przyszła refleksja, że chyba marnuję talenty i postanowiłam coś z tym zrobić. Wróciłam do pisania (efektem jest Kalendarz Historyczny 2016 dla warszawskiej dzielnicy Mokotów), robienia filmów (efekt: osiem mini-dokumentów na temat Uniwersytetu Warszawskiego, zrealizowanych na zlecenie Muzeum UW), nagrywania podcastów (Warszawa w 5 minut)  i wyszukiwania takich środków przekazu, by w nowatorski sposób dotrzeć do odbiorców, widzów, klientów.

Zapraszam Cię do wspólnej podróży! Będzie to nie tylko świetna przygoda, ale też dobrze zainwestowany czas i środki.